DEKORASYON İŞLERİNDE AKILCI ÇÖZÜM ÖNERİLERİ SUNMAKTAYIZ

3D baskılı cam tezgâh artık mutfaklarımızın yeni trendi olma konusunda baş sıralardadır. Siz de temizlemesi kolay, görselliği ise olay olan bu ürünle mutfak dekorasyonuna yenilik katmaya ne dersiniz?

16-1024x500

Tezgah arası camda kaliteyi etkileyen ikinci özellik ise camdır. Kullanılan camlarımız 6 mm kalınlığında olup temperli camlar üzerine baskı yapılmaktadır. Camlar belirlenen ebatlarda kesildikten sonra temperlenmek yani ısıl işleme tabi tutulmak üzere yüksek sıcaklıktaki fırınlarda bekletilirler. Bu işlem sonrasında camın darbelere karşı mukavemeti 4 kat artmış ve ısıya dayanıklı hale gelmiştir. Temperli camlar darbe sonucu kolay kolay kırılmazlar. Uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilirler.

b1f16ceedbace907dbb09fb8ba0e7eb0

Tezgah arası cam mutfağa özel olarak elemanlarımız tarafından yerinde ölçü alınmak sureti ile imal edilir. Bu nedenle tezgahın cam yapılmasını istediğiniz bölümlerini elemanlarımız ile paylaşınız. Ölçüler alındıktan sonra imalat kısmına geçilecek ve en kısa sürede montajı yapılacaktır.

3-BOYUTLU-TEZGAH-ARASI-CAM4649

Tezgah arası cam için en önemli olan özellik baskı kalitesidir. Baskı camın arka yüzeyine UV baskı makinası ile yüksek çözünürlükte resimler ile yapılmakta olup resmin canlılığı gitmediği gibi, araka yüzeyine baskı yapıldığı için hiçbir şekilde resimde deforme olma olasılığı bulunmamaktadır.

13

Tezgah arası camın alternatifi olan fayans ve mozaike göre temizliği daha kolaydır. Çünkü tek parça camdan oluştuğu için alternatiflerinde olduğu gibi zamanla derz dolgularda oluşan kirliliğin neden olduğu inatçı kirleri barındırmaz. Cam yüzey istenilen temizlik ürünü ile kolaylıkla temizlenebilir. Baskı camın arka yüzeyinde olduğu için temizlik ürünleri hiçbir şekilde zarar veremez.

kırmızı-biber-mutfak-tezgah-arası-pano

Tezgah Cam Ankara+ Tezgah Cam Yapımı +Tezgah Cam Fiyatları + Tezgah Cam Malzemeleri+Tezgah Cam Gökyüzü+Tezgah Cam Katalog+ Tezgah Cam Servisi + Tezgah Cam Kırıkkale+ Tezgah Cam İmalatı+ Tezgah Cam 3D+ Tezgah Cam + Ankara Tezgah Cam+ Kırıkkale Tezgah Cam m2 fiyatı+Tezgah Cam mutfak modelleri+Tezgah Cam dekorasyon+Tezgah Cam örnekleri+Tezgah Cam deneyimli firma+Tezgah Cam imalatçısı+Tezgah Arası Cam Ankara+ Tezgah Arası Cam Yapımı +Tezgah Arası Cam Fiyatları + Tezgah Arası Cam Malzemeleri+Tezgah Arası Cam Gökyüzü+Tezgah Arası Cam Katalog+ Tezgah Arası Cam Servisi + Tezgah Arası Cam Kırıkkale+ Tezgah Arası Cam İmalatı+ Tezgah Arası Cam 3D+ Tezgah Arası Cam + Ankara Tezgah Arası Cam+ Kırıkkale Tezgah Arası Cam m2 fiyatı+Tezgah Arası Cam mutfak modelleri+Tezgah Arası Cam dekorasyon+Tezgah Arası Cam örnekleri+Tezgah Arası Cam deneyimli firma+Tezgah Arası Cam imalatçısı

WhatsApp chat Bize WhatsApp tan Ulaşın