DEKORASYON İŞLERİNDE AKILCI ÇÖZÜM ÖNERİLERİ SUNMAKTAYIZ

Aydınlatılmak istenilen ortamın tavan yüksekliği, mekanın genişliği göz önünde bulundurularak en uygun ışık akınsa ait aydınlatma gereçleri sizin de zevk ve görüşleriniz doğrultusunda elemanlarımızca size tavsiye edilecektir. Uygun ışık akısı bulunan ortamların avantajları ise;
• Gözün görme yeteneği artar ( görüş keskinliği, görme hızı artar).
• Göz sağlığı korunur, görme bozuklukları önlenmiş olur.
• Görsel performans artacağından, yapılan işin verimi artar böylece ekonomik yarar sağlanır.
• Psikolojik açıdan da görsel konfor sağlanır. Yararlanıcı içinde bulunduğu ortamda kendini daha mutlu hisseder.
• İyi görememe ya da görme yanılgılarından doğabilecek kazalar azalır.
• Güvenlik duygusu sağlanır.
Bulunduğumuz ortamdaki ışık akısının fazla olması da az olması da gözümüzün sağlığı açısından iyi değildir. Bu nedenle en uygun aydınlatma gereçleri hesaplanarak takılmalıdır ki rahatsız edici ışık akısına sebep olmasın.

Elektrik Aydınlatma+Elektrik Aydınlatma Ankara+Elektrik Aydınlatma Kırıkkale+Elektrik Aydınlatma Tamiri+Avize Montajı+Avize Modelleri+Avize Çeşitleri+Avize+Led Aydınlatma+Led Aydınlatma fiyat listesi+Led Aydınlatma modelleri+Led Aydınlatma Ankara+Led Aydınlatma Kırıkkale+Led trafosu+led çeşitleri+led fiyatları+let fiyatları+let+rgb led+dimmer+avize kumandası+led kontrolü+led ışık kontrolü+mavi led+kırmızı led+yeşil led+mor led+günışığı led+alçıpan+aplik+spot lamba+elektrik arıza+avize değişimi+

Led Aydınlatma:

Günümüz gelişen teknolojisi ile birlikte aydınlatma sektöründe yeni çağlar açıldı diyebiliriz. Tasarruflu Flueresan ampullerden sonra led ampüller, şerit ledler sayesinde elektrik tasarrufunda çağ atladık. % 80-85 varan tasaruflar sağlayan led aydınlatmalar giderek yaygınlaşmaktadır. Evimiz ekonomisi için de uzun ömürlü led ayıdınlatmaların tercih edilmesi gereklidir. Led şeritler sayesinde evlerimiz, işyerlerimiz renklenmekte değişmektedir. Artık aydınlatma yalnız ortamın ışık ihtiyacı için değil dekoratif tamamlayıcı olarakta kullanılmaktadır. Personellerimizle her türlü aydınlatma veya dekoratif aydınlatma alanında yapıcı çözümler sunulmaktadır. Evinize, İşyerinize, Ofisinize, vb. en uygun dekoatif ürünler kaliteli işçilik ve titiz çalışma anlayışı ile hizmet verilmektedir. Bizden fiyat ve öneri almadan geçmemeniz avantajınıza olacaktır. Değiştirmek istediğiniz mekanın fotoğrafını iletişim numaramıza watsapp üzerinden veya e-mail adresi üzerinden gönderin. Grafiker personelimiz üzerinde çalışma yapsın size dönüş yapalım. Sizde mekanınızı değiştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Spot Lambalar:

Spot lambalar bulunduğu ortama dekoratif bir şıklık katmakla birlikte aydınlatılması istenilen bölgeye odaklanabilen yapısı sayesinde oldukça işlevseldirler. Ayrıca led teknolojisinin de kattığı fayda ile oldukça tasarruflu bir hal almışlardır.

Avizeler:

Salonlarımızın ve ofislerimizin şık tasarımlı avizeleri artık daha değişik modeller ile karşımıza çıkmaya başladı. Avizelerde de led aydınlatma ön plana çıkmaktadır. Hem renk çeşitliliği kullanılabilme açısından, hem de görünümü açısında eski tip avizelerin yerini çoktan almaya başlamış durumda. Sizde odanıza, salonunuza, iş yerinize şık tasarımlı bir avize ile dekorize etmek istiyorsanız geniş model yelpazemizle ve tecrübeli personelimizle size en uygun avizeyle ortamınızı değiştirip güzelleştirelim.

Aplikler:

Aplik lambalar, duvara monte edilme özellikleriyle bilinir. Dilediğiniz köşe ya da farklı bir yere konumlandırabileceğiniz aplik lambalar, özellikle birden fazla aydınlatmaya ihtiyaç duyan evler için ideal bir aydınlatma alternatifidir. Duvar aplikleri için led aplik, ahşap aplik gibi seçenekler arasından zevkinize en uygun aplik modelini seçebilirsiniz. Klasik tarza sahip evler için klasik aplik modelleri, modern tarza sahip evler için de modern aplik modelleri mevcuttur. Aplik lambaların kullanım alanı oturma odalarının köşeleri yatak odaları, banyolar olarak yaygınlaşıyor. Şirin bir okuma alanında, yatak başlarında ya da cam kenarlarında konumlandırılabilen aplikler, evlere özel ve şık bir tarz katabiliyor. Onlarca farklı aplik lamba modeli arasından seçiminizi yapabilir ve evinizi dekore etmeye siz de hemen başlayabilirsiniz.

WhatsApp chat Bize WhatsApp tan Ulaşın