DEKORASYON İŞLERİNDE AKILCI ÇÖZÜM ÖNERİLERİ SUNMAKTAYIZ
2
3
4

3D duvar kâğıdı uygulamalarımız genelde TV ünitesi arkası, ofisler, işyerleri, AVM’ler, Bina girişleri, vb. yerlerde tercihen uygulanmaktadır. Duvar kâğıdımız TEKSTİL bazlı duvar kâğıdı olup yırtılma vb. durumlar söz konusu değildir. İstenilirse demontaj edilip başka bir yerde de kullanılabilinir.

UV baskı makinası ile resimler işlendiği için koku yapmaz, iç mekânlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Sürekli baskı makinası ile işlem yapıldığından 2,70 m genişlik 100 m boyunca eksiz tek parça baskı yapılabilmektedir. Böylece eklerden kaynaklanan ve zamanla artan kötü görüntü oluşmaz. Çözünürlük kalitesi yüksek olmak şartı ile istenilen resim duvar kâğıdına basılabilmektedir.

Sizde bulunduğunuz mekânı değiştirmek ve kendinize ferah bir ortam veya çalışma alanı sağlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Duvar kâğıdı yaptırmak istediğiniz yerin fotoğraflarını gönderin. İstediğiniz resimleri dijital ortamda resme ekleyip karar vermenize yardımcı olalım.

Duvar Kağıdı Ankara+ Duvar Kağıdı Yapımı +Duvar Kağıdı Fiyatları + Duvar Kağıdı Katalog+  Duvar Kağıdı Kırıkkale+ Duvar Kağıdı İmalatı+ Duvar Kağıdı 3D+ Duvar Kağıdı + Ankara Duvar Kağıdı+ Kırıkkale Duvar Kağıdı m2 fiyatı+Duvar Kağıdı salon modelleri+Duvar Kağıdı bina girişi+Duvar Kağıdı sökümü+ Duvar Kağıdı dekorasyon+Duvar Kağıdı örnekleri+Duvar Kağıdı deneyimli firma+Duvar Kağıdı imalatçısı+Duvar Kağıdı bezi+manzara duvar kağıdı+çocuk odası duvar kağıdı+ünite arkası duvar kağıdı+işyeri duvar kağıdı modelleri

WhatsApp chat Bize WhatsApp tan Ulaşın